İletişim

/İletişim
İletişim2019-08-22T15:33:29+00:00
Konumumuz
Bizimle İletişime Geçin

İkinci el eşya alanların ve satanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Önceleri ikinci el eşyayı, durumu olmayanlar tercih etmekteydi. İkinci el eşya alımı zamanla enflasyonun yükselmesi ve eşyalara gelen zamlar arttıkça, durumu kötü olmayan hatta iyi olan kişilerin bile tercihi haline gelmiştir.

İkinci el eşya alımı ve satımı yapan firmamız, birçok alanda müşterilerini memnun etmeyi amaçlamıştır.
Firmamızın faaliyet gösterdiği alanlar şu şekilde sıralanabilir;

• İkinci el beyaz eşya alanlar
• İkinci el mobilya alanlar
• İkinci el antika alanlar
• İkinci el ofis mobilya alanlar
• İkinci el elektronik eşya alanlar
• İkinci el halı alanlar
• İkinci el koltuk takımı alanlar
• İkinci el gümüş eşya alanlar
• İkinci el ısıtma-soğutma sistemleri alanlar

Özellikle beyaz eşyalara gelen zamlardan sonra, beyaz eşya alımına yoğunluk artmıştır. İkinci el beyaz eşya alan yerler arasında bulunan mağazamız, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve bunun gibi birçok ürünün alımında ve satımında faaliyet göstermektedir.
İkinci el eşya alanlar arasında yerini uzun yıllar önce alan mağazamız, güvenilirliği ve tecrübesi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Eşyanızı değiştirmek ya da elden çıkarmak mı istiyorsunuz? Beyaz eşyanızı satmak mı istiyorsunuz? İkinci el eşyamı nasıl satabilirim diye soruyor musunuz? Bunun için en iyi yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu soruların cevapları için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.
Satmak istediğiniz ikinci el eşyanızın fotoğrafını her açıdan ayrıntılı bir şekilde çekiyorsunuz. 0538 958 91 76 iletişim numaramıza çektiğiniz fotoğrafları yolluyorsunuz. Yolladığınız fotoğraflar alanında uzman olan ekiplerimiz tarafından incelenmeye başlıyor. Eşyalarınızı inceledikten sonra, satmak istediğiniz eşyanıza bir fiyat veriyoruz. Eşyaların değeri kadar bir fiyat belirlemek, firma prensiplerimiz arasındadır. Verdiğimiz fiyatta sizinle anlaşmaya vardığımız zaman, sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte ücretsiz nakliye araçlarımız ile eşyanızı almaya geliyoruz. Eşyanızı alırken de sizinle anlaştığımız fiyatı kapıda size nakit olarak ödüyoruz.

İkinci el eşyanızı satmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey; satmak istediğiniz eşyanızı 0538 958 91 76 iletişim numarasından bize göndermenizdir.

Bizimle iletişim kurarak iyi bir alışverişte bulunabilirsiniz.