İkinci El Eşya Fatih

//İkinci El Eşya Fatih

İkinci El Eşya Fatih

İkinci El Eşya Fatih

İkinci el eşya Fatih sadece bu bölgede değil, İstanbul’un bütün semtlerinde hizmet vermektedir. Fatih semti için, ikinci el piyasasının temellerinin atıldığı semttir diyebiliriz. Bu bölgede aynı amaç için kurulan birçok yetkili yer vardır. Fakat burada esas alınması gereken, bütün faaliyet gösteren mağazalara aynı ölçüde güvenemeyeceğinizdir. İkinci el eşya almak ve satmak aslen oldukça bilgi ve donanım isteyen bir iş olmaktadır. Şöyle ki; Mağazanız için temin etmiş olduğunuz ürünler hakkında bilgi sahibi değilseniz, hasarlı ürünü bünyenizde bulundurabilirsiniz. Bunun dönüşümü müşterinize ve sizden kaynaklı oluşan memnuniyetsizliğe yol açar.

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz şekilde memnuniyetsizliklerin yaşanmaması için, her daim detaylı inceleme yapılmalı ve ürünler o şekilde müşteriye sunulmalıdır. İkinci el eşya Fatih olarak mağazamız, bu konuda uzun yıllardır ve birkaç nesildir biriktirmiş olduğu bilgi ile hizmet sunmaktadır.

Fatih Antika Eşya

Fatih antika eşya alım ve satım işlemlerinde oldukça geniş bir portföye sahiptir. Tarihi dokusu oldukça fazla olan bu nadide semtimiz, turistlerinde ilgi odağı olmaktadır. Ülkemizi ziyarete gelen turistler, bu bölgedeki tarihi alanları gezerken mutlaka antika ürünleri yanlarında kendi Ülkelerine de götürmektedir.

Antika eşyalar, Türklerinde ilgi odağı olmaktadır. Tarihi dokunuşları olan eşyalara hayatımızın her alanında, yer vermek bir kültür geleneğidir. Ev, bahçe, ofis, işletme vb. birçok alanlarda kullanılan bu ürünler, günlük hayatın stresinden uzaklaşıp sakin ve huzurlu zaman geçirilmesi içinde ideal malzemelerden oluşur. İkinci el eşya Fatih ve ikinci el eşya alanlar olarak, her türlü antika ürünlerinizin alım ve satım işlemlerini yapabiliriz.

İkinci El Eşya Satışı

İkinci el eşya satışı yapmak gibi bir talebiniz varsa;

  1. İletişim bilgilerinden faydalanarak, ürünün detaylı resmini yollayınız
  2. Ürün hakkında bilgi veriniz

İki maddenin de gerçekleşmesinden sonra, sizinle iletişime geçerek piyasanın en ücretlendirmesini yapabiliriz. Bu alışverişin karşılığında isterseniz nakit para alabilir, isterseniz de takas yaparak mağazamızdan başka bir ürün alabilirsiniz. Ayrıca ikinci el eşya satışınız için gerekli olan; nakliye ve montaj işlemleri tamamen mağazamızın sorumluluğu altında gerçekleşmektedir. Bu işlemler için, sizden kesinlikle ek ücret talep edilmeyecektir.

İkinci el eşya Fatih mağazamızla iletişime geçmek için, internet sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Keyifli alışverişin İstanbul’daki en büyük adresi olan mağazamız, her türlü ikinci el, spot ve teşhir ürünü olan taleplerinizi karşılamaktadır.

İkinci el eşya Bağcılar isimli yayınımızı inceleyebilirsiniz.

By |2019-08-19T16:16:19+00:00Temmuz 22nd, 2019|İkinci El Eşya Alanlar|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment