2. El Ofis Mobilya Alanlar

//2. El Ofis Mobilya Alanlar

2. El Ofis Mobilya Alanlar

2. El Ofis Mobilya Alanlar

2. el ofis mobilya alanlar olarak, İstanbul’un her bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’un her iki yakasına hizmet veren mağazamız, her türlü ikinci el eşya alımı ve ikinci el satımı yapmaktadır.

İkinci el ofis mobilyası ve ofis malzemelerinin alımını iş yerinize ücretsiz olarak gelerek yapaktayız. İkinci el ofis eşyalarına dair her konuda bizimle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer sizinde kaliteli, sağlam, kullanılır durumda olan ve iş kuracak olan kişilerin işine yarayabileceği tarzda olan eşyalarınız varsa, sizden eşyalarınızı satın alabiliriz.

Yıllar öncesinin modası olan eşyalarınız varsa ve bunları kim alır? diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz demektir. Kullanılabilir ve sağlam olan tüm eşyalarınıza talibiz.

2. el ofis mobilya alanlar arasında yer edinmiş olan firmamız, sağlam ve işe yarayan tüm eşyalarınızı değeri fiyatına sizden satın almaktadır.

İkinci El Eşya Alan Yerler

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde kullanmadığınız eşyalarınız mı var? Bu eşyaları değiştirmek ve satmak mı istiyorsunuz? İkinci el eşya alan yerler nereler diye mi düşünüyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz demektir.

2. el eşya alan yerler olarak, size en iyi teklifi vererek satmak istediğiniz eşyalarınızı sizden satın alıyoruz.

İkinci El Ofis Mobilya Alanlar

İnsanların yaptığı en büyük yanlışlardan biri de ikinci el eşyaların depolara kaldırılması olmaktadır. İnsanlar kullanmadıkları ofis mobilyalarını, ev eşyalarını, beyaz eşyalarını hatta elektronik eşyalarını üst üste yığarak bir depoya kapatmaktadır. Çünkü bu şekilde eşyalarını muhafaza ettiklerini düşünmektedirler. Daha sonra bir yerde kullanırım düşüncesi ile saklanılan ikinci el ofis mobilyası hem kendi kendine deforme olmakta hem de kirlenmektedir.

Depoya kaldırılan ve üst üste yığılan eşyalar, daha sonra satılmak istendiğinde ise satılamamaktadır. Kimse kirlenmiş, paslanmış, küflenmiş bir eşyayı satın almak istemez. Bu tür eşyaları alan firmalar ise eşyalarınıza çok düşük bir fiyat verir.

Sizinde kullanmadığınız ya da değiştirmek istediğiniz ofis mobilyalarınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçin. İkinci el ofis mobilya alanlar ve 2. El ofis mobilya alanlar olarak size en iyi teklifi vereceğimizi garanti ederiz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle elden çıkarmak istediğiniz ofis eşyalarınızın fotoğrafını çekiyorsunuz. İletişim numaramızdan bizimle iletişime geçerek, fotoğraflarınızı bize iletebilirsiniz.

2. el antika alanlar hakkında bilgi edinmek için, bir sonraki yayınımıza göz atabilirsiniz.

By |2019-08-19T15:44:08+00:00Mart 2nd, 2019|İkinci El Mobilya Alanlar|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment