2. El Antika Alanlar

//2. El Antika Alanlar

2. El Antika Alanlar

2. El Antika Alanlar

2. el antika alanlar olarak makalemize başlamadan önce antika ne demektir onu açıklayalım. Maddi değeri olan, eskiyen eşyalara “antika” adı verilmektedir. Bir eşyanın antika sayılabilmesi için hem eski hem de az bulunur nitelikte olması gerekmektedir. Bu yüzden her eski eşyaya antikaya diyemeyiz.

Antika eşyalar ünlü bir kişiye ya da tarihsel bir döneme ait olabilir. Bunun yanı sıra iyi korunmuş eşyalar da gün geçtikçe antika değeri kazanabilir. Bunlar, heykel gibi sanat eserleri, mobilya, elektronik eşya, ev eşyası, halı gibi ev eşyaları da olabilmektedir. Bazı antika severler, kendilerine güzel buldukları bazıları ise sonradan değer kazanacağını düşündükleri eşyaları koleksiyonlarına dâhil edebilir. Aradan zaman geçtikçe bu koleksiyonlarda bulunan parçalar, birer antika özelliği kazanır. Antika sayılan parçalar, nadir bulundukları için değer taşımaktadır.

2. el antika alanlar arasında yer alan firmamız, her türlü ikinci el antika alımı ve satımı yapmaktadır. Sizinde elinizde antika eşyalarınız varsa ve elden çıkarmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

İkinci El Antika Alan Yerler

İkinci el antika alan yerler firmamız, uzun yıllardır ikinci el eşya alımı ve aynı zamanda ikinci el eşya satımı yapmaktadır.

Evinizde antika olduğunu düşündüğünüz eşyanız varsa ve onun antika olup olmadığından emin olamıyorsanız, mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Uzun yıllardır bu işle uğraşan ve alanında uzman ekibimiz, elinizdeki eşyanın antika olup olmadığını size söylesin. Eğer elinizdeki eşya bir antikaysa, size eşyanın değeri kadar fiyat teklifi sunuyoruz. Size sunduğumuz fiyat konusunda bir anlaşmaya varırsak, ücretsiz nakliye araçlarımız ile verdiğiniz adrese geliyoruz. Anlaştığımız fiyatı da kapıda size nakit olarak ödüyoruz. Böylece güvenli ve sağlıklı bir alışveriş yapmış oluyoruz.

Antikacıların en çok ilgilendikleri antika eşyalar şu şekilde sıralanabilir;

Cam eşya, saatler, metal eşyalar, mobilya, seramik eşya, porselen eşya, halı, kilim, eski gümüşlükler, işlemeli bezler, kadife bezler, bakır eşyalar, resimler, tablolar, kartpostallar, pullar, eski paralar, elektronik eşyalar (radyo, telefon), daktilo, mekanik eşyalar, askeri kıyafetler, kılıç, eski çizgi romanlar, taş plak ve pikaplar, el yazması kitaplar. . .

Elinizde bulunan antika eşyalarınızı değeri bir fiyata elden çıkarmak istiyorsanız, 2. El antika alanlar firmamız ile iletişime geçiniz.

Başakşehir ikinci el antika alanlar hakkında bilgi için, bir sonraki yayınımıza göz atabilirsiniz.

By |2019-08-19T15:44:21+00:00Mart 4th, 2019|İkinci El Antika Alanlar|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment